SeLena Gomez & Demi Lovato Fan Forumu
Öncelikle hoşgeldiniz
Ben Robot Moderatör olarak size yardım edeceğim
Eğer sizde Selena,Demi,Jonas Brother,Miley Cyrus,Taylor Sweft fanıysanız veya kısaca Disney ailesinden olmak isterseniz sadece kayıt ol deyip formu doldurmanız yeterlidir

Sizden ricamız Emek verdiğimiz bu foruma üye olmanız ve forumda paylaşım yapmanızdır

Öncelikle hoşgeldiniz
Ben Robot Moderatör olarak size yardım edeceğim
Eğer sizde Selena,Demi,Jonas Brother,Miley Cyrus,Taylor Sweft fanıysanız veya kısaca Disney ailesinden olmak isterseniz sadece kayıt ol deyip formu doldurmanız yeterlidir

Sizden ricamız Emek verdiğimiz bu foruma üye olmanız ve forumda paylaşım yapmanızdır

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SeLena Gomez Ve Demi Lovato SeverLerin Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

2. Bölüm Özeti

YazarMesaj
.LoveJoe.

.LoveJoe.

Kadın
Number of posts : 178
Registration date : 19/04/09

2. Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 2. Bölüm Özeti   2. Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 2:21 pm

Bihter, Adnan'ın evlenme teklifini kabul ediyor.

Bihter, Adnan’ın evlenme teklifini kabul eder. Teklifi Bihter tarafından kabul edilen Adnan büyük bir mutluluk yaşamaktadır. Ancak durumu kızı Nihal’e nasıl açıklayacağı konusunda tedirgindir. Ailesinin, özellikle kızının kabulü onun için önemini korumaktadır.

Bihter’in, annesine duyduğu öfke, Adnan’la ilişkisini bir intikam planı haline getirmiştir. Her şeyi açıklamak için doğru zamanı beklemektedir. Ailelerin birbiriyle yakınlaşması için Adnan’ın verdiği yemek daveti, bazı olayların açığa çıkmasının da başlangıcı olacaktır.

Her şeyden habersiz olan Firdevs, Adnan’la ilgili hayaller kurarken, Behlül de ilk kez Bihter’e farklı bir gözle bakmaya başlamıştır. Adnan’la evlenerek mali durumunu da düzeltmeyi planlayan Firdevs’i büyük bir sürpriz beklemektedir.

2. Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 25. Bölüm Özeti
» 26.Bölüm Özeti
» 11.Bölüm Özeti
» 12.Bölüm Özeti
» 1. Bölüm Özeti