SeLena Gomez & Demi Lovato Fan Forumu
Öncelikle hoşgeldiniz
Ben Robot Moderatör olarak size yardım edeceğim
Eğer sizde Selena,Demi,Jonas Brother,Miley Cyrus,Taylor Sweft fanıysanız veya kısaca Disney ailesinden olmak isterseniz sadece kayıt ol deyip formu doldurmanız yeterlidir

Sizden ricamız Emek verdiğimiz bu foruma üye olmanız ve forumda paylaşım yapmanızdır

Öncelikle hoşgeldiniz
Ben Robot Moderatör olarak size yardım edeceğim
Eğer sizde Selena,Demi,Jonas Brother,Miley Cyrus,Taylor Sweft fanıysanız veya kısaca Disney ailesinden olmak isterseniz sadece kayıt ol deyip formu doldurmanız yeterlidir

Sizden ricamız Emek verdiğimiz bu foruma üye olmanız ve forumda paylaşım yapmanızdır

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SeLena Gomez Ve Demi Lovato SeverLerin Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

11.Bölüm Özeti

YazarMesaj
.LoveJoe.

.LoveJoe.

Kadın
Number of posts : 178
Registration date : 19/04/09

11.Bölüm Özeti Empty
MesajKonu: 11.Bölüm Özeti   11.Bölüm Özeti Icon_minitimePerş. Nis. 30, 2009 2:40 pm

Bihter ile Behlül`ün yakınlaşmasını gören Firdevs Hanım, Bihter`i uyarır. Bihter, onun bu uyarısını saçmalama diye geçiştirir. Ancak, ne kadar kötü niyetli olsa da Firdevs Hanım, sezgileri yüksek görmüş, geçirmiş bir kadındır. Firdevs Hanım`ın evdeki varlığını ilk günden hissettirmeye başlar. Hizmetçisi Katya, Adnan Bey`in yalısındaki mutfak kadrosu tarafından yadırganır. Süleyman Efendi, Katya`ya misafir olduğunu hatırlatarak uyarır.

Behlül durgunlaşmıştır. Bihter`e karşı bir şeyler hissettiğinin farkında, ondan uzak durması gerektiğinin bilincindedir. Bu yüzden dengesiz davranışlarda bulunur. Yer yer Bihter`e kaba davrandığı bile olur. Bülent`in takımı maçı kaybetmiştir. Ankara`dan üzgün dönerler. Gezinin mutlu anları yanlarına kar kalmıştır. Matmazel, çektirdikleri bir fotoğrafı aynasına iliştirir. Fotoğrafta Matmazel`in kendine bile itiraf etmekten korktuğu bir hayalin fotoğrafı vardır. Fotoğrafı gören Bihter, belki de ilk kez bir şeyler sezer.

Süleyman Efendi, eşi Şayeste`ye Cemile de bir hal olduğunu söyler. Beşir`den hoşlandığını o da anlamıştır. Bir süre onları izlemeye, hatta birbirlerine açılsınlar diye başbaşa bırakmaya karar verirler. Amaç, Beşir`in de gönlünün olup olmadığını anlamaktır. Behlül`ün, Bihter`e yakınlaşmasını Peyker de fark eder. Ne de olsa Peyker, Behlül`ün eski sevgilisidir. Bihter ona da annesine çıkıştığı gibi çıkışmıştır. Bu arada Bihter, kuşkulandığı için gebelik testi satın alır.

Bihter, yüksek sesle şakalaşan Nihal ve Behlül`ü uyarınca, Nihal`den alaylı bir karşılık alır. Bu, çocuklara kendini kabul ettirmeye çalışan Bihter`in hoşuna gitmez ama bu kez geri adım da atmaz. Bihter gebelik testinin sonucunu almıştır. Bunu annesi ve Peyker`e açıklarken kapıda Adnan Bey`in olduğunu fark etmezler. Bihter, çocuğu doğurmayı düşünmediğini de açıklar. Firdevs Hanım, “o çocuk senin hayat sigortan” diye itiraz eder. Adnan Bey tüm konuşulanları hafifçe açık olan kapının aralığından duymuştur. Acaba tepkisi ne olacaktır?

11.Bölüm Özeti
1 sayfadaki 1 sayfası