SeLena Gomez & Demi Lovato Fan Forumu
Öncelikle hoşgeldiniz
Ben Robot Moderatör olarak size yardım edeceğim
Eğer sizde Selena,Demi,Jonas Brother,Miley Cyrus,Taylor Sweft fanıysanız veya kısaca Disney ailesinden olmak isterseniz sadece kayıt ol deyip formu doldurmanız yeterlidir

Sizden ricamız Emek verdiğimiz bu foruma üye olmanız ve forumda paylaşım yapmanızdır

SeLena Gomez & Demi Lovato Fan Forumu

SeLena Gomez Ve Demi Lovato SeverLerin Forumu

AnasayfaSSSAramaÜye ListesiKullanıcı GruplarıKayıt OlGiriş yap

Paylaş | 

Demi & Selena ile ilgili ! önemLi !

YazarMesaj
Selly_Naz

Kadın
Number of posts : 4
Lakap : SeLLy & Nazy
Registration date : 07/07/10

MesajKonu: Demi & Selena ile ilgili ! önemLi !    Perş. Tem. 08, 2010 2:06 am

Arkadaşlar bir çok yerde Demi ve Selena'nın küs olduğu yazıyor . Ne zaman bu konuyu araştırsam her seferinde farklı bi yorum görüyorum . Kimi yerde ; Taylor Swift ' in , Demi Lovato ve Joe Jonas ' la olan ilişkisini kıskandığı , bu yüzden Demi ' yle tartıştığı , Demi ' nin de Selena ' dan bi seçim yapmasını istediği ( Taylor ve kendi arasında ) söyleniyo . Kimi yerde ; Demi ' nin Selena ' ya Yaptığı bi şaka yüzünden küstüklerini . Kimi yerde ; Miley ve Selena arasında çıkan bir tartışma yüzünden Demi'nin Selena ' ya Küstüğü söyLeniyo .Kimi Yerde ; Demi ' nin Taylor Lautner'la çıktığı , Taylor Lautner ' ın Selena'yla Flört etmeye başlamadan önce , Demi ' nin Selena ' ya , onunla çıkmamasını ( taylor lautner ) , onun kötü biri olduğunu söylemiş olmasına rağmen , Selena ' nın , Demi'yi dinlemeyerek Taylor 'la çıkması söyleniyo. ( ki ben buna hiç inanmadım . ) Kimi yerde de ; Selena' nın , Taylor Swift ' le daha fazLa vakit geçirip , Demi'yle fazLa iLgilenmemesi Demi ' nin Selena' ya küsmesine neden olduğu söyleniyo . Şansımı deneyip son kez araştırdığımda da Demi ve Selena' nın tekrar barıştıklarını duydum . Kafam çok karıştı . Sizin de bu durumla ilgili bi biLginiz varsa iletir misiniz lütfen ?
Son aldığım habere göre de ; Selena , myspace ' a eklediği bir fotoğrafının altına ( Demi'yle çekilmiş bir Fotoğraf ) '' Ben seni kesinlikle haketmiyorum . Seni çok seviyorum Demi '' yazmış . Gelen yorumlar da ise '' çok geçmeden barışırlar umarım '' gibi şeyler yazılı. . Demek ki Selly , bunu Demi'yle küsken yazmış . Bir çok söylenti var hangisine inanayım bende şaşırdım ..
Ama Tek istediğim şey Demi ve Selly ' nin Tekrar BarışmaLarı yada Barışmışlarsa da Bir daha hiç küsmemeleri .
BİZ ' DEMISEL ' i TEKRAR BİR ARADA GÖRMEK İSTİYORUZZ ! ÇÜNKÜ ONLARI ÇOOK SEVİYORUZ ! <3

Kullanıcı profilini gör

Demi & Selena ile ilgili ! önemLi !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stern Dergisi Ropörtajı