SeLena Gomez & Demi Lovato Fan Forumu
Öncelikle hoşgeldiniz
Ben Robot Moderatör olarak size yardım edeceğim
Eğer sizde Selena,Demi,Jonas Brother,Miley Cyrus,Taylor Sweft fanıysanız veya kısaca Disney ailesinden olmak isterseniz sadece kayıt ol deyip formu doldurmanız yeterlidir

Sizden ricamız Emek verdiğimiz bu foruma üye olmanız ve forumda paylaşım yapmanızdır

Öncelikle hoşgeldiniz
Ben Robot Moderatör olarak size yardım edeceğim
Eğer sizde Selena,Demi,Jonas Brother,Miley Cyrus,Taylor Sweft fanıysanız veya kısaca Disney ailesinden olmak isterseniz sadece kayıt ol deyip formu doldurmanız yeterlidir

Sizden ricamız Emek verdiğimiz bu foruma üye olmanız ve forumda paylaşım yapmanızdır

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SeLena Gomez Ve Demi Lovato SeverLerin Forumu

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Breaking Dawn Özet [ Kitap ]

YazarMesaj
.LoveJoe.

.LoveJoe.

Kadın
Number of posts : 178
Registration date : 19/04/09

Breaking Dawn Özet [ Kitap ] Empty
MesajKonu: Breaking Dawn Özet [ Kitap ]   Breaking Dawn Özet [ Kitap ] Icon_minitimeSalı Nis. 28, 2009 10:35 pm

Bella ve Edward evlenirler ama balayları bellanın hamile olduğunu farketmesiyle yarıda kesilir.

bellanın hamileliği hızlı ilerlemektedir ve bu da onu gücsüz yapmaktadır. Bella nın hayatını[/b]

kurtarmak için Edward ın fetüsün çıkarılması gerektiği ile ilgili ısrarına rağmen Bella gittikçe

daha da çok sevdiği bebeğini yerinde tutmaya kararlıdır. Sonra , Bella kızları Renesmee'yi dünyaya getirip

ölmek üzereyken Edward ona zehrini enjekte edip vampire dönüstürür. İsmi Irına olan bir vampir Renesmee'yi

görür ve onun 'ölümsüz cocuk' olması hakkındaki yanlısları ve vampir kurallarını ihlal eden yasamını görür onu Volturi'ye

haber verir.Cullen'lar cocuğun ölümsüz cocuklardan olmadığını doğrulamak icin tanıklar toplarlar. Ve Volturi'yi Renesmee'nin

vampirlere ve onların sırlarına karsı tehlike olusmaryacağına dair onları ikna ederler ama huzurları kacmıstır.

Breaking Dawn Özet [ Kitap ]
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» New Moon Özet [ Kitap ]
» Eclipse Özet [ Kitap ]
» AlacakaranLık Özet [Kitap]